Městské zásahy – pro architekty

Základní
Výstavní panel - ke stažení v PDF i DWG

  1. Vyberte si výzvu k řešení z podnětů od občanů nebo na kterou jste narazili sami.
  2. Vytvořte vizualizaci/zákres do fotografie (pokud byste potřebovali vytvořit nějakou konkrétní fotografii napište nám na iniciativa@zijemezdarem.cz).
  3. Vytvořte výstavní panel. Do připravené šablony zaneste Vaší vizualizaci, foto stávajícího stavu (doporučujeme černobílou fotografii), vyznačte na mapě (doporučujeme použít podklad z maps.stamen.com/toner/#15/) a přidejte libovolný Váš textový (velikost písma min. 7mm, doporučené písmo Calibri 20pt) či další grafický komentář. Šablona ke stažení v DWG/PDF.
  4. Nahrajte fotografii a PDF na webu městských zásahů nebo zašlete přes Úschovna.cz na email iniciativa@zijemezdarem.cz.
  5. Termín odevzdání je 22. května 2016.

Termíny

Připravujeme další doprovodný program.

Návrhy se odevzdávají přes webovou aplikaci zde nebo emailem iniciativa@zijemezdarem.cz.

Průběžně budeme doplňovat podkladové materiály a upřesňovat podmínky. Nejpozději 15. dubna zde bude vše zveřejněno.

Pokud byste potřebovali s čímkoli poradit nebo třeba zajistit přenocování, neváhejte se obrátit na iniciativa@zijemezdarem.cz nebo 777 129 639.

Nejlepší práce budou otištěny v knize Vize ZR 2050 (ZR je místní zkratkou pro Žďár). Ambiciózní název je doplněn i několika podněty-výzvami postavit se novým okolnostem, které pravděpodobně v tomto dnes vzdáleném období budeme řešit – jsou označené hashtagam #vize2050.